Skúsenosti

Jan 16, 2017 by Magdaléna, Turč.Teplice

Užívam konopný olej od jesene, mala som veľké problémy s pätami riešila som to obstrekmi, ožarovaním, čo pomohlo čiastočne, asi po týždni užívania oleja bolesti zmysli, taktiež som mala boľavé kĺby bolesti sa stratili úplne. Zlepšilo sa mi trávenie, stratili sa kŕče z brušnej oblasti. Som vitálnejšia. Cítim sa moc dobre, teším sa zo života. Užívam preventívne ďalej. Vrelo doporučujem a ĎAKUJEM

POĎAKOVANIE

Nov 14, 2016 by Monika, Bratislava

Týmto chcem vyjadriť svoje hlboké a úprimné poďakovanie všetkým, ktorí sa podieľajú na výrobe konopného oleja v Turčianskej kotline :-) Objednala som si ho len tak, lebo mi bolo známe, že konope je liečivé, že ho budem užívať preventívne. To, že roky trpín svalovými kŕčmi som sa už akosi zmierila, dlhodobo som užívala Magnex s vitamínom B6 na odporúčanie lekára, avšak dajako moc to nezaberalo. Ako som už spomenula, objedanala som si olej len tak, vôbec som ním nechcela riešiť svoj problém, ani ma to nenapadlo. Užívam ho 1. raz v živote cca 2 týždne a ja, verte či nie, odvtedy nemám kŕče !!!!!!!!!!! Najprv som sa tým nezaoberala, neuvedomovala som si to, avšak skutočnosť je naozaj taká, že ja som počas celých 2 týždňov nedostala ani raz kŕč (a to som ich mávala aj 14-15 za deň na dolných končatinách. Každopádne, je to akoby malý zázrak a je som presvedčená, že to je jedine z tohto oleja. NEUVERITEĽNÉ !!!! Som šťastná, veľmi. Ďakujem ešte raz, týmto sa stávam Vašou pravidelnou odberateľkou :-)

Liečivý olej z turca

Nov 11, 2016 by Stanka

Konopný olej pravidelne už tri mesiace užívam a chcem ho vrele doporučiť aj ostatným. Má výborné liečivé účinky - lieči vysoký krvný tlak, cholesterol, cukrovku, pomohol mi aj pri bolesti ramena, ktoré ma prestalo bolieť. ĎAKUJEM za liečivý zázrak z turca. Spokojná zákazníčka Alena.

Zázrak z turca

Sep 01, 2016 by Marek

Olej je vyborný produkt z turca pomohol mi s krvným tlakom a cholesterolom

Zázrak

Feb 08, 2016 by eleonora

Pravidelne užívam konopný olej, má výborné účinky na problémy v menopauze, môžem ho len vrelo odporučať. Taktiež na boľavé kĺby, kolená, svalstvo. Treba vyskúšať, účinok zaručene nenechá na seba dlho čakať. Veľmi spokojná zákazníčka Eleonóra

Olej mi pomáha...

Jan 05, 2016 by Elena Lamošová

Vďaka vášmu konopnému oleju sa mi výrazne znížil cholesterol a krvný tlak. Dlhodobo som užívala lieky, teraz mi ich lekárka vysadila na pol roka, keďže som mala výborné hodnoty. Užívam už druhé balenie a doporučila som váš produkt už viacerým mojim známym, ktorí si ho taktiež zakúpili. Verím, že pomôže aj im. Vďaka !!! S pozdravom a želaním všetkého najlepšieho v novom roku ostáva Elena z Martina.

Cholesterol

Nov 05, 2015 by Anna

Už dlhšiu dobu ma trápil zvýšený cholesterol v krvi, hoci som nepociťovala žiadne ťažkosti.Na poslednej preventívnej prehliadke mi z krvných testov namerali všetky hodnoty v norme, priznám sa, že na to, aby sa hladina cholesterolu upravila, som zvlášť nemenila svoje stravovacie návyky ani životný štýl. Čo som však skúsila bola kúra konopným olejom a to veľmi jednoduchá: ráno nalačno jednu lyžicu, zapiť pohárom vlažnej vody. Výsledok sa dostavil...
Naviac, chuť Turčianskeho konopného oleja je veľmi príjemná, chutí po orieškoch, má peknú zelenú farbu a vonia ako rozkvitnutá lúka v lete.
Doporučujem vyskúšať !

Harmonia Fest

Oct 27, 2015 by Lucia

Na Harmonia Feste v Poprade som si u Vás kúpila konopný olej a dostala som ako darček aj konopné semiačká! Sú výborné! Olej odporúčam na studené šaláty alebo len tak! Odporúčam !
Ďakujem, s pozdravom Lucia, Komárno.

Oct 08, 2015 by olga

po 1 balení konopného oleja,ktorý som využívala plus natieranie na postihnuté miesta reumou/kľby, kolená/som bola u lekára a klesli mi zápalové faktory o polovicu, tiež reumatické faktory o 30% podotýkam som chronický pacient, je to úspech a ďakujem !, mimochodom sa cítim oveľa lepšie a odpuchli mi aj kolená. ˇPrajem pekný deň !

Aug 19, 2015 by jana

výborná vec na krvný tlak a hormonálne zmeny po menopauze vrelo doporučujem,tiež dobré skúsenosti s úpravou srdcového rytmu
j.D