Turčianska konopná vláknina 250g

  • Kód produktu: konopná vláknina 200g
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,00€

  • Bez DPH: 3,33€
  • Free Shipping

Konopná vláknina je  tmavozelená múka s hrubšou štruktúrou, úplne bez lepku. Konopná vláknina sa vyrába z lisovaných konopných semien, ktoré boli zbavené  väčšiny tukov. Má lahodnú orieškovú chuť a textúru.

Na čo sa konopná vláknina používa?

Pre vysoký obsah nerozpustnej vlákniny, ktorá tvorí najväčšiu časť konopnej vlákniny je konopná vláknina vynikajúca na podporu zdravého trávenia. Zbavuje črevá toxínov, zaháňa pocit hladu a pomáha pri chudnutí.

Tip do kuchyne

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku použite 10 – 20 %  konopnej vlákniny na pečenie. Konopná vláknina je vynikajúcim doplnkom chleba, pretože dodáva chlebu jedinečnú štruktúru a chuť.Je tiež fantastická ako posýpka alebo ako podpora zdravia do smoothie, müsli alebo proteínových tyčiniek.

 

Ako vyrábame konopnú vlákninu?

Konopná vláknina je v podstate druhotný produkt ktorý vzniká pri výrobe konopného proteínu. Celý proces je mechanický a prebieha pri teplote pod 40°C. Nevyžaduje sa žiadny ďalší tepelný alebo chemický proces.


Kvalitatívne parametre:


Konopná vláknina  je 100% konopná, bezlepková, neobsahuje žiadne prísady, neobsahuje žiadne konzervanty, umelé látky ani GMO. Semená sa pestujú, čistia a spracúvajú na Slovensku našou rodinnou firmou.


Skladovanie

V chlade a suchu.

 

Krajina pôvodu: Slovensko

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré